top of page

PATIKĖKITE SAVO POREIKIUS MUMS!

Patikėkite savo poreikius ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komandai. Kviečiame registruotis ir atvykti konsultacijai į Jums artimiausią Prentos studiją.

Patikėkite savo poreikius ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komandai. Kviečiame registruotis ir atvykti konsultacijai į Jums artimiausią Prentos studiją.

PATIKĖKITE SAVO POREIKIUS MUMS!

KAS YRA PRENTA STUDIO?

Prentos studijų darbuotojai išskirtinį dėmesį skiria klientams: ne vienerius metus šioje srityje dirbantys profesionalai pasirūpins, jog buitinės technikos įsigijimas taptų gerąja patirtimi. Prenta studija darbuotojai išsiaiškinę Jūsų poreikius, suteiks išsamią konsultaciją.

Prentos studijų darbuotojai išskirtinį dėmesį skiria klientams: ne vienerius metus šioje srityje dirbantys profesionalai pasirūpins, jog buitinės technikos įsigijimas taptų gerąja patirtimi. Prenta studija, išsiaiškinusi Jūsų poreikius, suteiks išsamią konsultaciją.
 

KONSULTACIJA

Patyrę Prentos specialistai padės Jums išsirinkti prekių iš itin plataus asortimento. Siūlome kokybišką, patikimą ir profesionalią pagalbą viso proceso metu – nuo prietaisų išsirinkimo iki pristatymo.

Patyrę Prentos specialistai padės Jums išsirinkti prekių iš itin plataus asortimento. Siūlome Jums kokybišką, patikimą ir profesionalią pagalbą viso proceso metu – nuo prietaisų išsirinkimo iki pristatymo.
 

Kiek laiko trunka konsultacija studijoje?

Siekdami užtikrinti kokybišką konsultaciją ir visapusį jūsų poreikių išpildymą, konsultacijai skiriame valandą laiko. Šio susitikimo metu siekiame kuo detaliau išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir rasti tinkamiausią variantą jūsų namų komfortui. 

DUK

  • Siekdami užtikrinti kokybišką konsultaciją ir visapusį jūsų poreikių išpildymą, konsultacijai skiriame valandą laiko. Šio susitikimo metu siekiame kuo detaliau išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir rasti tinkamiausią variantą jūsų namų komfortui. 

  • Prenta studio asortimentas – stambi ir smulki namų buitinė technika. Studijos klientams siūlo išskirtinį, žinomiausių gamintojų produkcijos spektrą ir plačiausią įmontuojamos buitinės technikos asortimentą vienoje vietoje

  • Norime savo kientams užtikrinti sklandžią patirtį viso proceso metu, kad kviečiame aptarti jūsų poreikius individualios konsultacijos metu. Prenta studijose taip pat galite gyvai išbandyti buitinės technikos prietaisus, kadangi visa technika yra veikianti. Taip pat siūlome įvairiapusę pagalbą jau įsigijus prietaisus – nuo nemokamo jų sandėliavimo iki pratęstos garantijos.

  • Kviečiame jus registuotis ir apsilankyti mūsų studijose Vilniuje ir Klaipėdoje, o metų viduryje savo duris atvers ir nauja studija Kaune. Taip pat Prenta studio galite rasti Taline ir Rygoje. 

DUK

  • Konsultacijai skiriame valandą: susitikimo metu siekiame išsiaiškinti Jūsų lūkesčius ir rasti tinkamiausius sprendimus Jūsų namams.

  • Studijose klientai gali ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti itin platų žinomiausių gamintojų buitinės technikos asortimentą. ​

  • Užtikriname kokybišką aptarnavimą: individualią konsultaciją, galimybę išbandyti buitinės technikos prietaisus studijoje prieš juos įsigyjant, esant poreikiui, nemokamai sandėliuoti, pirkti išsimokėtinai ir pratęsti garantiją.

  • Kviečiame Jus registruotis ir apsilankyti mūsų studijose Vilniuje, Klaipėdoje, Taline ir Rygoje. 2024 metais duris atvers ir nauja studija Kaune.