top of page

PARTNERYSTĖ

KODĖL MES?

Siūlome platų įvairių prekės ženklų ir modelių buitinės technikos asortimentą, atitinkantį visus poreikius ir biudžetus. Mūsų produktai, patvirtinti garantijomis ir sertifikatais, pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu. Kad pasiūlytume klientams naujausius ir populiariausius modelius, nuolat atnaujiname savo asortimentą.

Platus aukštos kokybės produktų asortimentas:

Atsižvelgdami į užsakymo dydį ir reguliarumą, taikome konkurencingas kainas visiems savo partneriams. Siūlome įvairias mokėjimo sąlygas ir lankstų bendradarbiavimo modelį, atitinkantį Jūsų poreikius. Esame atviri dialogui ir ieškome abipusiai naudingų sprendimų.

Konkurencingos kainos ir lankstus bendradarbiavimas:

Mūsų patyrusi komanda pasirūpins profesionaliu klientų aptarnavimu ir konsultacijomis visais klausimais. Užtikriname greitą ir patikimą prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome įvairias pristatymo ir atsiėmimo galimybes.

Profesionalus aptarnavimas ir greitas pristatymas:

Teikiame įvairiapusę marketingo ir reklamos paramą savo partneriams, siekdami padidinti pardavimus. Galime pasiūlyti bendradarbiavimą reklaminėse kampanijose, renginiuose ir kt. Dalijamės savo žiniomis ir patirtimi, kad padėtume Jums pasiekti sėkmę.

Marketingo ir reklamos palaikymas:

Siekiame užmegzti ilgalaikius ir abipusiai naudingus santykius su savo partneriais. Esame patikimas ir stabilus partneris, kuriuo galite visiškai pasikliauti. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir stengiamės nuolat tobulinti savo paslaugas.

Ilgalaikė partnerystė ir patikimumas:

Siekdami optimizuoti savo veiklą ir pasiūlyti geriausią patirtį savo klientams, nuolat ieškome naujų ir modernių sprendimų. Naudojame modernias technologijas ir sistemas, kad užtikrintume efektyvų bendradarbiavimą. Esame atviri inovacijoms ir ieškome naujų bendradarbiavimo formų.

Modernūs sprendimai ir inovacijos:

ESAMIEMS PARTNERIAMS

Prisijungę prie mūsų užsakymų sistemos lengvai ir patogiai pirkite buitinę techniką didmeninėmis kainomis, rezervuokite prekes, peržiūrėkite specialius pasiūlymus bei akcijas ir stebėkite savo užsakymų būklę. 

TAPK MŪSŲ PARTNERIU

Platus aukštos kokybės buitinės technikos asortimentas, palankios bendradarbiavimo sąlygos, patikimas partneris, kuris padės pasiekti sėkmės Jūsų versle, tik Prentos partneriams! Norite tapti partneriais? Susisiekime!

bottom of page