top of page

Privatumo politika

Mūsų įsipareigojimas gerbti Jūsų privatumą yra labai svarbus, todėl stengiamės užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teisėtai, skaidriai ir atsakingai. Ši privatumo politika paaiškina, kaip įmonė UAB „Prenta“ renka, naudoja ir tvarko Jūsų asmeninius duomenis.

 

UAB „Prenta“ apie Jus renka šiuos duomenis:

  1. Tiesiogiai Jūsų pačių pateiktą informaciją, kurią nurodote pildydami susisiekimo formas esančias mūsų svetainėje ar registruodamiesi vizitui į mūsų studijas. Apie Jus renkami šie duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris. Registracijos metu Jūs duodate sutikimą UAB „Prenta“ rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus duomenis.

Duomenys apie interneto svetainės prenta.lt lankytojus:

  1. Jums naršant internetiniame puslapyje prenta.lt, mes norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurie būtų pritaikyti Jūsų poreikiams, tam atlikti reikalingi slapukai. Slapukai (angliškai  „cookies“) yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos interneto svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje ar telefone naršant svetainėje.  Slapuke įrašyta tam tikra informacija, pavyzdžiui, Jūsų naršymo pasirinkimai, puslapiai, kuriuose lankėtės ir  kiti duomenys, padedantys svetainei Jus atpažinti ir veikti efektyviau. Slapukai neįsimena Jūsų asmeninės informacijos: vardo, adreso ar telefono numerio. Dauguma naršyklių leidžia Jums išjungti slapukus arba ištrinti juos iš savo įrenginio. Taip pat galite pasirinkti kurios svetainės gali naudoti slapukus. Slapukai naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui, jie gali būti naudojami rinkti statistiką apie tai, kaip naudojatės svetaine, ar rodyti Jums tikslinę reklamą.

Surinktus Jūsų duomenis naudojame šiais tikslais:

  1. Rinkodaros Jūsų sutikimo pagrindu: atsakyti į Jums kilusius klausimus, pateikti informaciją apie Jus dominančius produktus, įsiminti Jums aktualią informaciją.

  2. Siekdami pagerinti naudojimąsi mūsų svetaine. 

Įsipareigojame neatskleisti Jūsų duomenų trečiosioms šalims išskyrus:

  1. Jeigu turime Jūsų sutikimą asmens duomenų atskleidimui.

  2. Teisėsaugos institucijoms pagal LR teisės aktų numatytą tvarką.

  3. Mūsų paslaugų tiekėjams.

 

Jeigu turite klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@prenta.lt

Šie privatumo politikos nuostatai gali keistis. Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 04 15.

bottom of page